Prognozy odnosnie rozwoju nowych technologii

Prognozy odnosnie rozwoju nowych technologii

Nowoczesne Rodzicielstwo – wyzwania stojące

Rodzicielstwo jest dużo bardziej różne i trudne niż to, co było kiedyś kilka dekad wstecz. Widać było, że tylko mężczyźni w rodzinie używane wychodzić do pracy i samic domu powierzono odpowiedzialność dbanie o gospodarstwo domowe i najmłodszych. Wraz ze wzrostem cen produktów oraz konieczność uzyskania lepszego życia, zarówno osoby w rodzinie zaczęły pracować, aby utrzymać wymagający tryb życia.

Jednym z głównych wyzwań w nowoczesnym wychowywaniu dzieci wychowuje się ludzi sukcesu w przyszłości. Rodzice uważają, że jest trudna do opanowania zarówno rodzina i dom, zwłaszcza z dziećmi wokół. Wyzwania rosną jak dzieci dorastają. Spójrzmy na kilka wyzwań, które stoją rodzice we współczesnym świecie.

1. Jakość w funkcji czasu: czas zawsze był dobrem rzadkim, co ludzie próbowali zarządzać. Z tylko 24 godzin w ciągu dnia żonglerka pomiędzy Biuro, dom, dzieci i siebie to wyzwanie, które nie wiele udało się oswoić. Mając tak wiele pracy pod ręką, zarówno rodzice trudno spędzać ze współmałżonkami i dziećmi zbyt czasu jakości. To tworzy barierę, w którym nacisk kładzie się tylko na wynagrodzenia, a nie na klejenie. Dzieci tracą na miłości i więzi, które łakną.

Prognozy odnosnie rozwoju nowych technologii

2. Moralne zachowanie: technologia stała się częścią naszego codziennego życia i jako takie rozróżnienia między prawem i zła, dobra i zła staje się coraz trudniejsze. Dzieci podziwiam Aktorzy / aktorki i są inspirowane przez nich w ich ślady. To może być dobre, jeśli dziecko uczy się dobrych nawyków, jednak, gdy aktorzy przedstawiają palenia / picia, a dzieci są kuszeni do ich przestrzegania, tworzy przepaść między moralnych i niemoralnych kodeksów.

3. Nierównowaga: z obu rodziców w pracy, że trudno znaleźć jakości czasu spędzać z dziećmi. Doprowadziło to do powstania u dzieci jest obsypany darami aby przezwyciężyć poczucie zaniedbania. Dzieci uczą się, że ich zapotrzebowanie na danej zabawki lub strój jest spełniony, gdy zażądał dla niego i jako takie nie wyrobienia nawyku zarabiać na punkcie swojego wyboru.

4. Uczucia: Uczucia są ważną częścią naszego życia. Zarówno z rodziców pracuje, dzieci są pozbawione więzi emocjonalnej, co powoduje dużą lukę w ich dorastania. Zrozumienie dziecka wymaga czasu, aby być wykorzystane, co jest rzadkością we współczesnym świecie, a tym samym powoduje więź między rodzicem a dzieckiem złamane.

Jak i kiedy porusza każde pokolenie do przodu, nowe wyzwania wymyślić. Był czas, kiedy nasi rodzice byli tam, aby nas wspierać i dopingować nas w każdym razie w szkole, pomóż nam w odrabianiu prac domowych, a także spędzać czas z nami. Dzieci nowej generacji nie są bardzo szczęśliwy i stracić na prostych radości spędzać czas z rodzicami.