Czym wlasciwie jest informatyka?

Czym wlasciwie jest informatyka?

Rodzice muszą wiedzieć groźbą Online Predators jest rzeczywistym

Jako rodzic powinien wiedzieć groźba pedofilami jest prawdziwe. Nasze dzieci naprawdę są naszą przyszłością, a jako rodzice staramy się zaoferować im życzliwość, kierunek i odpowiedzi w łagodnym i pomocny sposób.

Zdarza się, że mimo naszych starań, nasze dzieci są narażone. Jedna technologia ryzyka wprowadziła we współczesnym społeczeństwie jest to, że Internet drapieżników, ludzi, którzy umieścić nasze dzieci Wojna o ocean, na kliknięcie przycisku.

Czym wlasciwie jest informatyka?

Pomyśl Internet jest łagodna? Pomyśl jeszcze raz. Coraz więcej dzieci korzysta z internetu jako głównego źródła komunikacji, interakcji i edukacji. Internet może być również raj jednak dla złości i katastrofy. Jeśli jeszcze nie słyszeliście, nowe zagrożenie, drapieżnik online jest teraz intensywnie poszukuje nasze dzieci, a zawdzięczamy go do nich, aby zrobić wszystko co możliwe, aby chronić je przed tym podstępnym i często chaotyczny niebezpieczeństwie.

Ostatnie doniesienia i aktualności media są po prostu przypomnieniem codziennym zagrożeniem Dzieci twarzy podczas logowania się do Internetu. Większość dzieci są zagrożone, ponieważ większość domów ma przynajmniej jeden komputer dzieciom dostęp na bieżąco. Newsweek donosi, że ponad 50% amerykańskich gospodarstw domowych posiada komputer osobisty z szybkim dostępem do Net.i Dostęp ten może między innymi, narażać dzieci młodszych i starszych na rosnące zagrożenia, włącznie z ekspozycją na internetowymi pedofilami.

Czym wlasciwie jest informatyka?

Pomimo przerażających faktów i statystyk, które istnieją na temat internetowymi pedofilami, rzeczywista prawda jest taka, rodzice mogą zrobić wiele, aby chronić swoje dzieci przed rzeczywistymi i postrzeganych zagrożeń. Komputery służą wiele użytecznych celów.

Jeśli czytasz ten artykuł, to jesteś członkiem rodzic lub rodzina zainteresowane ochroną ukochanej.