Naprawa sprzetu komputerowego

Naprawa sprzetu komputerowego Mogli upamiętnić swoje najlepsze wakacje. Jak o zdjęcie z was wygrywając amerykańskie Golf Masters, z kimś opatrunek cię w słynnej zielonej kurtce, albo twoja żona lub dziewczyna przyjaciela wygranie Wimbledonu.

Jedynym czynnikiem ograniczającym jest twoja wyobraźnia. Wystarczy przeglądania albumów fotograficznych (lub katalogu obrazu komputera) i wymyślanie zabawnych i niespodziewanych nagłówków dla niektórych zdjęciach może być świetną zabawą.

Sposób, w jaki te usługi na ogół działa jest to, że dostarcza fotografię, najlepiej w formie cyfrowej JPEG, które mają być stosowane, nagłówek, szeregowy przez pod zdjęciem i historii. Te następnie uzyskać skompilowany na fałszywej stronie tytułowej gazety do wyboru z gamy dostępnych. Zwykle jest szeroka gama tym znanych gazet i czasopism, a można nawet mieć nazwę gazety niestandardowej. Czy imię i nazwisko w nazwie papieru lub czasopisma, jeśli wolisz.

Naprawa sprzetu komputerowego

Fałszywe gazety mogą być udostępniane zarówno w formie plików cyfrowych lub gotowe drukowane na plakacie. To może też być często zaopatrzone w pogniecionych „used” wygląd. Prawdopodobnie widziałeś je wokół, ale stały się one bardzo wyrafinowane w ostatnich latach i można dostać prawie każdego efektu cyfrowego że nowoczesna technologia może dostarczyć. Fotografia może być generowany komputerowo grafiki, tak długo, jak jest to przewidziane w formacie JPEG.

Jeśli masz tylko tradycyjnie opracowanej fotografię, mogą normalnie być skanowane w wysokiej rozdzielczości i skanery cyfrowo powielana, więc nie przejmuj się zbytnio, jeśli nie masz aparatu cyfrowego. To nie musi być twoja fotografia, oczywiście. Można użyć tego przyjaciela i go ustawić z kilkoma dość kłopotliwe gazet. Jak o darze od drużbą oczyszczenie, przekazał w recepcji! Trzeba by zachować rozsądne, oczywiście. Nie chcesz małżeństwo kończąc tym samym dniu co się zaczęło!