Nowe technologie na rynku tabletow

Nowe technologie na rynku tabletow Myślę, że wielu rodziców albo zakładają ich dzieci już wiedzą o zagrożeniach w internecie lub nie sądzę, że są one na tyle złe lub godne dyskusji. Poświęć trochę czasu, aby wyjaśnić, że nie wszystko jest w porządku, aby odwiedzić miejsca, które są pornograficzne, ani nie daje nikomu żadnych danych osobowych w Internecie, w tym jego adres lub numer telefonu. Dziecko powinno czuć się komfortowo rozmawiając z wami, jeśli on lub ona czuje podkreślił cokolwiek widzą w Internecie. Muszą wiedzieć, że dorośli o złych intencjach będzie czasem przebierają się jak małe dzieci, aby zdobyć zaufanie dziecka.

4. Załóżmy, że nikt nie będzie chciał skrzywdzić swoje dziecko przez celowe znęcanie się online. Dzieci mogą być bardzo okrutny dla siebie i mogą czasami wykracza poza szkolnym molestowania na zagrożenia online, plotki lub zdjęcia roztrząsania lub kłamstwa na temat swojego dziecka poprzez e-maile. Ponownie, upewnij się, że Twoje dziecko może zbliżyć Cię z obawami dotyczącymi mobbingu online. Należy zapisać jako rodzic żadnego dowodu na zastraszanie i zgłosić nadużycie do usługodawcy, dostawcy e-mail lub na stronie przyjmującego online.

Nowe technologie na rynku tabletow

5. Załóżmy, że każdy człowiek ich dziecko czaty online jest legalne. drapieżniki seksualne wykorzysta wszelkie metody, aby mogli zdobyć pełne zaufanie dziecka. Mogą one oferują wspaniałe prezenty, wyjazdy do „Paradise”, kocham, że dziecko odczuwa braki w swoim własnym życiu, albo może udawać, że dziecko w tym samym wieku jak twoje. Może on zaoferować całkowicie fałszywe nazwisko, adres i inne informacje o sobie próbuje dostać dziecko, aby dać mu informacje osobiste w zamian. Mieć pewność, że dzieci rozumieją, że nie wszystko, co czytają w Internecie jest prawda.

6. Załóżmy, że nie ma sposobu, aby śledzić, co dziecko robi w Internecie. Istnieje kilka programów teraz śledzić, jak twoje dziecko spędza swój czas w Internecie.