M

O mnie

Witajcie na moim blogu. Jestem Tomek i na co dzień zajmuję się grafiką komputerową. Od zawsze pasjonowała mnie kreatywna praca, dlatego też zdecydowałem się pójść w kierunku tworzenia. W swojej pracy najbardziej cenię możliwość rozwoju, a także różnorodność, która notabene nie pozwala mi się nudzić.

Prywatnie uwielbiam spędzać aktywnie czas. W związku z tym uprawiam różnego rodzaju aktywności jak pływanie, czy gra w piłkę nożną. Ostatnimi czasy stałym elementem w moim grafiku stało się bieganie. Obecnie przygotowuję się do mojego pierwszego w życiu biegu na dystansie 10 kilometrów. Mam nadzieję, że pokonam go bez żadnej kontuzji.

Poza sportem fascynują mnie także podróże. Mówię tu zarówno o tych niedalekich na terenie naszego kraju, jak i również tych najbardziej odległych, wykraczających poza europejski kontynent. Na co dzień dużo czytam i jestem fanem wielu seriali, które nie pozwalają mi się wysypiać, bo oglądam je do późna.

Pomysł na prowadzenie bloga zrodził się zupełnym przypadkiem. Moi znajomi namówili mnie, abym zaczął spisywać swoje przemyślenia na różne tematy, gdyż lubią słuchać moich wypowiedzi. Rozważyłem wszelkie za i przeciw i jak się okazało, tych pierwszych było zdecydowanie więcej. W taki oto sposób powstał mój blog, który mam nadzieję z czasem zgromadzi szeroką grupę czytelników.