Wyciąganie wgnieceń aucie – kto się tym zajmuje?

Uszkodzenie samochodu z reguły nie jest ciekawym przeżyciem dla jego właściciela. Jeśli jednak mowa o małym uszczerbku na karoserii, nie warto panikować. Naprawa lakiernika nie zawsze jest w takiej sytuacji koniecznością. Warto zastanowić się nad wielkością szkód i odwiedzić specjalistę, dla którego wyciąganie wgnieceń to chleb powszechni.

Jak wygląda wyciąganie wgniotek w samochodzie?

Jak wygląda wyciąganie wgnieceń? Robi się to przy pomocy profesjonalnego kleju oraz akcesoriów, które pozwalają na szybką naprawę karoserii bez ingerencji w jej strukturę. Warto wiedzieć, że nałożenie kolejnej warstwy lakieru wiąże się ze znacznym spadkiem wartości pojazdu, więc nie zawsze jest to korzystne rozwiązanie.

Z jakim kosztem musisz się liczyć chcąc wyciągnać wgniecenia?

Rzeczy jasna wyciąganie wgnieceń wydaje się łatwe do samodzielnego wykonania, ale jeśli nie mamy w tej kwestii pewności, warto udać się do mechanika albo blacharza, który zna temat od podszewki. Ceny takiej usługi są zwykle małe, a czas jej wykonania tak krótki, że bardzo często jeszcze tego samego dnia auto będzie gotowy. Dlatego zalecamy, aby nie panikować i spytać specjalistę, czy może obyć się bez lakierowania. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze nie tylko w tej chwili, ale i podczas ewentualnej sprzedaży pojazdu.

Tekst postał dzięki uprzejmości firmy Eurograd. Jest to lider z okolic Krakowa z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży.

Polecane artykuły