Zaprojektuj schody dopasowane do Twojego domu

Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Gdyni, robiąca wyjątkowe projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z nielicznych  firm oferują wykonanie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszą opcją, to chętnie doradzą jak dobrać rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania oczekiwanego założenia.

Wejdź na http://www.stolmark.pl/ i zobacz ofertę.

Dlaczego warto wybrać Stolmark jako wykonawcę schodów?

Co najważniejsze – wkładają całe serce w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dostosować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaproponować wykonanie schodów z wielu różnych materiałów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • betonowe
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas tworzenia projektu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby wgrywały się do aranżacji całego pomieszczenia. Schody pełnią rolę ogniska każdego domu i wiele zależy od ich wyglądu. Trzeba umieć dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez przytłaczania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas przemyśleć nad rodzajem materiału, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru pełno fantastycznych projektów, które nadadzą wyrazu wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Piękne schody będą ozdobą Twojego domu

Podstawowym założeniem każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Odpowiednio dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na długie lata oraz może nadać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najbardziej znanym, a także sprawdzonym surowcem jest drewno. Schody stworzone z drewna są świetnym wyborem dla fanatyków ciepłych pomieszczeń, tworząc idealny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie idealnie nada się surowe drewno. Zastanów się nad wyborem schodów z metalu, jeżeli preferujesz nowoczesne wnętrza. Metal kreuje nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Znajdując się we wnętrzu, gdzie widać styl industrialny, z pewnością będziesz czuć powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, przy czym zachowują minimalizm. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu efektu trwałej kompozycji to bardzo dobrym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle solidne i będa pasowały do pomieszczeń o surowych wykończeniach, budynków gospodarczych, czy też przestrzeni publicznych. Schody szklane są przeznaczone przede wszystkim do współczesnych i jasnych pomieszczeń. Te rozwiązanie bez wątpienia dodaje niepowtarzalnego charakteru.

Jaka balustrada do schodów

Niezależnie od schodów, które postanowisz wybrać to z całą pewnością balustrady ze szkła będą pasowały do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  supernowoczesny styl zachowując jednocześnie użyteczność. Gdy rozpoczynasz budowę lub remont domu, trzeba pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny. 

Polecane artykuły